SKÚŠOBNÉ PRÍSTUPY

Bezplatná vyhľadávacia služba Ovid Insights umožňuje na jednom mieste sledovať novinky z konkrétneho odboru. Výber odborov a vzhľad úvodnej stránky si prispôsobí každý používateľ podľa svojich potrieb, stačí si vytvoriť osobný účet.

Sleduje vyše 5000 odborných časopisov excerpovaných v databáze Medline (od roku 2011 po súčasnosť) a spravodajské portály. Výsledky sa radia podľa relevantnosti. 


Ikona databázy CitacePro

Testovací prístup do 31. decembra 2017.

Univerzita Komenského ponúka skúšobný prístup k citačnému manažéru Citace PRO, ktorý je nastavený na univerzitný e-mail s doménou "uniba.sk".

Registrovať sa môžete na stránke http://www.citacepro.com/.

Po registrácií systém pošle správu na zadaný email, v ktorom dokončíte registráciu, zvolíte si heslo a môžete sa prihlásiť.

K manažéru treba nainštalovať i doplnky – do Wordu a do internetového prehliadača. Informáciu ako doplnky nainštalovať nájdete vo svojom účte Citace PRO pod ikonou „Nástroje“ vpravo hore.

Návod na používanie Citace PRO:

https://www.citacepro.com/download/CitacePRO.pdf

Video k Citace PRO:

https://www.youtube.com/watch?v=IwIsToO_xUk
https://www.youtube.com/watch?v=0MvRZtZtIvw

Odkaz na produktový list a na propagačný leták na citovanie vo Worde:

https://www.flipsnack.com/citacecom/citace-pro-produktovy-list-slovensky.html
https://www.flipsnack.com/citacecom/doplnek-do-wordu-letak-slovensky.html


Skúšobný prístup do databázy Biomedical & Life Sciences Collection, ktorý sprístupňuje viac ako 2000 animovaných audiovizuálnych prezentácií, je dostupný na adrese www.hstalks.com/access/.

Prístup je BEZPLATNÝ.