10th UNICA Student Conference 2020

v dňoch 28. 6 - 1. 7. 2020 na UNIVERSIDADAE NOVA DE LISBOA

20. 12. 2019 10.24 hod.

Dávame Vám do pozornosti informáciu o  pripravovanej 10.tej UNICA Študentskej konferencie .

Univerzita Komenského v Bratislave má na tejto konferencii reprezentovať 10 členný študentský tím zostavený zo študentov UK čo najvariabilnejšieho typu fakúlt.

Konferenciu organizuje UNICA Network a koná v dňoch 28.6-1.7.2020 na UNIVERSIDADAE NOVA DE LISBOA.

Administrátorom za Univerzitu Komenského je unica.dreamuniba.sk (Mgr. Ivana Dzúriková, administrátor OMV RUK)

Na webovej stránke TU!!! sú k dispozícii všetky potrebné informácie k prihláseniu sa do výberového konania ako aj všetky potrebné, aktuálne dostupné informácie.

V prílohe je  Informačný plagát určený na distribúciu výzvy formou plagátu + Dokument „Pokyny k výberovému konaniu a informácie ku konferencii UNICA“ alebo preposlaním tohto mailu adresátom (študentom Magisterského a Doktorandského stupňa štúdia (v čase konania konferencie).
Uzávierka na podávanie prihlášok na OMV RUK je 31. 1. 2020

Plagát konferencie

Pokyny k výberovému konaniu

Topics UNICA 2020