Webinár - Challenger Science - zážitkový vzdelávací program

Prihlasovanie sa do Challenger Science je už otvorené


13. 06. 2024 15.07 hod.

Chceli by ste výsledky svojho vedeckého bádania pretaviť do praxe? Lekárska fakulta UK sa podieľa aktivitami v oblasti zdravia na programe, ktorý ponúka pre skúsených vedeckých pracovníkov a študentov doktorandského štúdia skvelú príležitosť na to, aby práve svoje výsledky či objavy premenili na praktické aplikácie a podnikateľské projekty. V týchto dňoch sa otvorilo prihlasovanie do zážitkového vzdelávacieho programu pre vedcov Challenger Science.

Challenger Science je 12-tyždňový zážitkový vzdelávací program zameraný na podporu vedcov a vedkýň na Slovensku. Program je založený na princípe učenia formou praxe, poskytuje praktické nástroje pre inovátorov, ktoré si budete môcť vyskúšať v reálnych situáciách. Pracovať sa bude pod vedením úspešných expertov, ktorí účastníkom poskytnú prínosné nápady. Účastníci tiež získajú zručnosti využiteľné v rôznych aspektoch rozvoja ich kariéry, ako aj pri popularizácii vedy. Program začína v septembri 2024 a je pre všetkých účastníkov zadarmo.

Ak vás táto jedinečná príležitosť zaujala, je potrebné podať prihlášku včas, keďže záujem o program je veľmi vysoký. Základnými podmienkami sú vyplnenie formuláru na stránke www.nadaciaeset.sk/grantove-vyzvy.html do 30. júna 2024 a odoslanie motivačného listu, v ktorom zhrniete vašu motiváciu zúčastniť sa programu. Jeho súčasťou bude aj stručný popis vášho výskumu, 5 slajdov v Power Pointe alebo 700 slov vo Worde. Prihlásiť sa môžu jednotlivci aj tímy. Prihlášky bude hodnotiť komisia a jedným z kritérií je aj to, že uchádzač alebo tím jasne demonštrujú motiváciu zúčastniť sa programu.

Chceli by ste vedieť viac? Pripojte sa 19. júna 2024 o 16:00  na webinár Objavte svoje podnikavé myslenie, počas ktorého vám organizátori poskytnú bližšie informácie.

Prihláste sa cez tento QR kód

Informačný leták