AKTUALITY 2024

Nová skupina o Horizon Europe a iných grantových možnostiach na univerzitnom kloude!

Vážení kolegovia,

Vytvorili sme novú skupinu, ktorá je verejná a kde prinášame aktuálne informácie o výzvach v programe Horizon Europe (HE) a iných európskych programoch, ktoré sú relevantné pre LF UK a jej výskumníkov. Tu je link: Horizon Europe info.

Do skupiny sa môžete prihlásiť alebo len tak tam nakuknúť, čo je nové. V prípade, že potrebujete bližšie informácie, neváhajte sa na nás, v Projektovom centre, obrátiť. 

 

Milí vedci a vedkyne, dovoľte nám Vám dať do pozornosti, že 19.6.2024 sa uskutočnil informačný webinár k programu Challenger Science. Webinár slúžil na predstavenie programu a zodpovedanie všetkých prípadných otázok. Pre tých z Vás, ktorý nemali možnosť sa webináru zúčastniť a mali by záujem dozvedieť sa o programe viac, prikladáme odkaz na nahrávku z webináru aj spolu so samotnou prezentáciou. 

 Informačný webinár k programu Challenger Science

 Týmto by sme Vám radi pripomenuli, že termín na podanie prihlášok do vzdelávacieho programu Challenger Science je 30.6.2024. Do programu je možné sa prihlásiť pomocou online formuláru na stránke Nadácie Eset - https://www.nadaciaeset.sk/grantove-vyzvy.html 

 Veríme, že Vás koncept vzdelávacieho programu zaujal a v prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte koordinátora programu na adrese: adam.bystron@civitta.com.